WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

Snapersy, Pchełki, Diabełki - Gdzie kupić?

2017-08-05
Snapersy, Pchełki, Diabełki - Gdzie kupić?

Strzelające Diabełki

Strzelające diabełki znane też pod nazwą, „snapersy” „pchełki” lub „cebulki” to bardzo popularny produkt wśród najmłodszych. Diabełki są najbardziej bezpiecznym z fajerwerków, gdyż nie wymagają użycia ognia, a niewielka ilość prochu zawarta w pojedynczej sztuce nie stwarza zagrożenia dla zdrowia.  

Jak działają strzelające diabełki?

Zasada działania jest bardzo prosta; rzucamy kulką o twardą powierzchnię, wskutek czego powstaje odgłos strzału, trzasku.
Ciekawy efekt daje rzucenie kilku diabełków naraz.   Latem na każdym festynie i jarmarku w Polsce można zobaczyć i usłyszeć strzelające diabełki. To tania i lubiana atrakcja wśród dzieci, ale i nie tylko. Strzelające pchełki to zabawny dodatek na na różnego rodzaju imprezy i wesela. Trzask strzelających diabełków z pewnością doda urozmaicenia na parkiecie tamecznym.  

Rodzaje strzelających pchełek

Diabełki diabełkom nie równe. Do wyboru są zarówno te najmniejsze pakowane po 50 sztuk w opakowaniu, świetne dla najmłodszych, wywołujące delikatny ale efektowny trzask. Jeśli to dla kogoś za mało i oczekuje większego huku, może wybrać wersje „big” , duże diabełki pakowane po 20 sztuk w pudełeczku. W ofercie posiadamy duże diabełki w tradycyjnym kształcie "cebulek/pchełek" oraz duże diabełki w kształcie

strzelajace pchelki diabelki
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixelpixelpixelpixel