🚀 OSTATNI TYDZIEŃ! - WYPRZEDAŻ POSEZONOWA DO -70%

Sznury Hukowe na dzikie zwierzęta - skuteczne odstraszanie

2020-03-18
Sznury Hukowe na dzikie zwierzęta - skuteczne odstraszanie

Sznury Hukowe na dzikie zwierzęta

Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły …Wszyscy znamy tę piosenkę śpiewaną przez Piotra Fronczewskiego ze słowami Jana Brzechwy.

Choć - nie taki diabeł straszny jak go malują – to w ostatnich czasach - dziki dają się rzeczywiście we znaki właścicielom pół upranych i sadownikom. Wchodzą w szkodę, niszczą pola. Są zmorą rolników.

Prawdziwą plagą stały się ostatnio dziki. Szczególnie narażone na szkody są pola i łąki położone w sąsiedztwie lasów. Zwierzęta rujnują uprawy, a koła łowieckie odmawiają wypłacania odszkodowań. W ostatnim dziesięcioleciu populacja dzików wzrosła w Polsce o 150 procent.

Z kolei zmorą sadowników stały się szpaki. Ofiarą tych szkodników padają głównie gatunki pestkowe. Każdego roku szpaki wyrządzają ogromne straty i spustoszenie w sadach. Ulubionym przysmakiem szpaków są czereśnie. Gustują też w wiśni, gruszy, śliwie.

Dlatego wszelkimi sposobami walczą z plagą szkodników, używając do tego celu rozmaitych środków odstraszania jak race hukowe, petardy czy wreszcie super popularne od kilku lat – sznury hukowe Huker.

To właśnie sznury hukowe do odstraszania zwierzyny zyskały ogromną popularność w ostatnich latach ze względu na funkcje działania długotrwałego.

W przeciwieństwie do petardy, którą trzeba odpalić osobiście każdorazowo, sznur hukowy – odpalony raz - możemy pozostawić rozwieszony na płocie, i w interwałach półgodzinnych nastąpi detonacja jednego z 12 ładunków wybuchowych. Dzięki temu na 6 najbliższych godzin mamy zapewnioną ochronę w postaci odstraszania hukiem.

Skuteczna metoda na odstraszenie dzikich zwierząt

Sznur HUKER XP0001 - tę metodę bardzo często sięgają dziś też Koła Łowieckie, które pomagają rolnikom chronić uprawy i płody rolne, gdyż jako takie odpowiadają ze szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta. Sznur hukowy to broń pierwszego rzutu w walce z dzikami.

Ich skuteczność jest także sprawdzona w odstraszaniu łosi, jeleni, saren oraz wszelkiego ptactwa.

Na jednym sznurze hukowym znajduje się 12 petard, które wybuchają w odstępie czasowym 15-30 minut.

Czas działania całego sznura to ok. 6 godzin. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 sznurów po 12 petard, co daje 144 strzały i 72 godziny działania. Kupując w zestawie cena za sznur jest korzystniejsza.

Można też kupić cały karton zawierając 6 op. zbiorczych po 12 sznurów, co łącznie stanowi 72 sznury po 12 petard a więc 864 strzały, zaś czas łączny czas działania aż 432 godziny.

Przy zakupie całego kartonu przysługuje cena hurtowa.


odstraszacz zwierzat dzikow
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

Sznur Huker XP0001

Sznur Huker XP0001

26,00 zł brutto
pixelpixelpixelpixel