OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Sznury petard do odstraszania zwierząt

2016-06-20
Sznury petard do odstraszania zwierząt

Sznury petard - Huker XP001

Huker to bardzo skuteczny sposób na odstraszenie dzikich zwierząt. Sznur zawiera dwanaście petard, po odpaleniu sznur tli się przez ~6 godzin podczas, których odpalane są petardy w odstępach 15-25 minutowych.

Dziki sieją spustoszenie

Wielu rolnikom i sadownikom sen z powiek spędzają dzikie zwierzęta, niszczące plony na polach i w sadach. Prawdziwą plagą stały się ostatnio dziki. Szczególnie narażone na szkody są pola i łąki położone w sąsiedztwie lasów. Zwierzęta rujnują uprawy, a koła łowieckie odmawiają wypłacania odszkodowań. W ostatnim dziesięcioleciu populacja dzików wzrosła w Polsce o 150 procent.

Szpaki dają się we znaki.

Z kolei zmorą sadowników stały się szpaki. Ofiarą tych szkodników padają głównie gatunki pestkowe. Każdego roku szpaki wyrządzają ogromne straty i spustoszenie w sadach. Ulubionym przysmakiem szpaków są czereśnie. Gustują też w wiśni, gruszy, śliwie.

Co robić?

Popularnym sposobem na odstraszania szkodników jest używanie petard hukowych lub pistoletów sygnałowych. Zarówno dziki jak i szpaki boją się huku. Za pomocą tych środków możemy wypłoszyć szkodniki z naszego terenu.

Skuteczny sposób na odstraszanie dzikich zwierząt

Niestety huk płoszy zwierzynę tylko na jakiś czas. Konieczne jest więc powtarzanie takiego działania. Sznury Huker zyskały niezwykła popularność ze względu na swoją cenę oraz duża skuteczność.

Odstraszacz Huker XP0001 posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie P1-Emiter dźwięku(na zakup nie jest wymagane pozwolenie/koncesja).

Łatwy sposób inicjacji - wystarczy zapalić końcówkę sznura.

Petardy na sznurze Huker od lat doskonale sprawdzają się w kołach leśnych, wśród rolników i sadowników oraz w leśnych ośrodkach szkoleniowych. Ze względu na duży huk jaki emitują skutecznie odstraszają zarówno ptactwo jak i grubszą zwierzynę jak dziki czy jelenie.

Efekt/Effects
odstraszacz dzikich zwierząt na linie z hukiem co 15-30 minut.
wild animal scaring rope with bang every 15-30 minutes.

Petardy/Bangers
12 szt. na linie/12 pcs. on one rope

Czas/Time
6 godzin/6 hours

Przeznaczenie/Purpose
zalecany do odstraszania ptaków i dzikich zwierząt/
recommended for repelling birds and wild animals

INSTRUKCJA OBSŁUGI SZNURA HUKER:
- wyjmij sznur z pudełka i rozwiń go
- zawieś sznur minimum 1,8 metra nad ziemią
- stojąc z boku należy odpalić zieloną końcówkę lontu wyciągniętą ręką
- odpalić i natychmiast się oddalić.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixelpixelpixelpixel