OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Szwedzki importer fajerwerków - Svea Fireworks

2018-03-13
Szwedzki importer fajerwerków - Svea Fireworks

SVEA - NOWY IMPORTER W OFERCIE NASZEGO SKLEPU Z FAJERWERKAMI

Z  przyjemnością ogłaszamy, że w ofercie naszego sklepu ArkaFajerwerki.pl pojawił się kolejny importer.

Od marca br.  rozpoczęliśmy współpracę z firmą Svea, importerem cenionym i znanym z wysokiej jakości produktów.  

Svea z  siedzibą w Szwecji , na polskim rynku istnieje już od początku lat 90. Produkty, które oferuje,  przystosowane do wymagań rynku skandynawskiego, spełniają bardzo wysokie standardy pod względem jakości, wykonania i  bezpieczeństwa.  

Już w samej warstwie wizualnej i graficznej, Svea akcentuje swoje skandynawskie korzenie. Nazwy wyrzutni nawiązują do mitologii nordyckiej i tak oto mamy np.  baterie Asgaard ( siedziba skandynawskich bogów) , Sledgehammer ( dwuręczny młot Thora)zaś samo  Logo Svea ozdobione jest wikińskim hełmem z rogami.  

Wśród wyrzutni Svea mamy  do dyspozycji szeroką paletę kalibrów od  18mm - jak w przypadku Mega Blast 246 poprzez 19mm – Lion 259F , i wzwyż -  20mm  Blow out aż do baterii   45 mm jak potężna 9 strzałowa  Bombard czy wreszcie olbrzym z Północy – 363 Bomb Extreme.

Warto zwrócić też  uwagę , że wiele wyrzutni  firmy Svea ma zróżnicowaną  budowę multikalibrową jak np. Sledgehammer, gdzie występują rury o średnicach 19,25 i 35mm. Svea to ciekawy i wyróżniającym się własnym stylem segment na rynku fajerwerków.

Nie lada gratka dla każdego miłośnika pirotechniki.  

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wybuchowych nowości z mroźniej Północy na naszej stronie.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixelpixelpixelpixel