OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

TOP 3. Najciekawsze wyrzutnie od firmy Triplex do 50zł

2018-08-13
TOP 3. Najciekawsze wyrzutnie od firmy Triplex do 50zł

TOP 3. Najciekawsze wyrzutnie od firmy Triplex Fajerwerki do 50zł.

Przedstawiamy listę najchętniej kupowanych wyrzutni od firmy Triplex Fajerwerki do 50zł. Swoją popularność zawdzięczają pięknym kolorowym efektom oraz atrakcyjnej cenie.

Wyrzutnie, zwane także kostkami lub bateriami nalezą bez wątpienia do najpopularniejszej grupy fajerwerków, stąd ich ogromny wybór.

Podstawową różnicą między bateriami jest ilość strzałów. Najmniejsze oferowane przez nas wyrzutnie zawierają 6 strzałów, większe wyrzutnie zawierają kilkadziesiąt strzałów a nawet kilkaset!.

Z reguły ilość strzałów bezpośrednio przekłada się na długość pracy wyrzutni, jednak wszystko zależy od modelu kostki. Baterie różnią się długością czasu pracy, w ofercie posiadamy zarówno wyrzutnie z szybkim i dynamicznym czasem pracy jak i wyrzutnie strzelające wolniej za to dłużej.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem - "Jaką wyrzutnie wybrać?" w , którym opisaliśmy m.in różnicę między wyrzutniami, wpływ kalibru na wielkość efektu oraz ogólna instrukcje obsługi i zasady, których należy przestrzegać.

1. Wyrzutnia Dotyk Przygody TXB828
Ranking najciekawszych wyrzutni firmy Triplex w kategorii do 50 zł otwiera bezspornie Dotyk Przygody TXB828.
Dotyk Przygody posiada 36 strzałów w kalibrze 0,8”. Ładunki odpalane są w czasie ok. 35 sekund. 

Swoją popularność zawdzięcza bogatej palcie kolorów i szerokiej gamie efektów. Wśród nich znajdziemy migające gwiazdki z czerwonymi i niebieskimi perełkami, zielone i purpurowe piwonie, zielone iskierki wzmocnione trzaskiem.

Atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawia, że wyrzutnia ta jest jedną z bardziej popularnych w tym przedziale cenowym.  
Wymiary w mm: 150/150/150

Cena : ok. 49 zł

2. Wyrzutnia Bryk TXB046
Na drugim miejscu plasuje się wyrzutnia 36 strzałowa o kalibrze 0.8” Bryk TXB046.

Bogate efekty jak czerwona fala z czerwonym ogonem i srebrnymi gwiazdkami, niebieskie i czerwone perełki z niebieskim ogonem, srebrna piwonia z czerwonym ogonem i kraklingiem, brokatowa korona, z czerwonym ogonem i czerwonymi perełkami oraz duża dynamika powodują, że ta bateria jest również bardzo często wybierana przez klientów.

Cena: ok. 48 zł

3. Wyrzutnia Aquarius TXB221
Top 3 zamyka wyrzutnia 16-strzałowa Aquarius TXB221. Aquarius znaczy wodnik. Jest to bateria ze specjalnej serii dedykowanej znakom zodiaku.  Posiada duży kal. 1,2” co gwarantuje wysoki dolot – do 30m.

Sięgają po nią zwolennicy konkretnego uderzenia, na które składają się takie efekty jak czerwone, zielone i fioletowe palmy oraz potężne chryzantemy z kraklingiem.
Czas działania to ok. 26 sekund.

Cena: ok. 39 zł.


Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
pixelpixelpixelpixel