OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Triplex - Sklep z fajerwerkami

2017-09-21
Triplex - Sklep z fajerwerkami

Dystrybutor Triplex w Poznaniu

Z przyjemnością informujemy, że od września br. nawiązaliśmy współpracę z firmą Triplex, jednym z wiodących importerów fajerwerków, których produkty znane są ze swojej jakości w Polsce jak i całej Europie. Tym samym staliśmy się oficjalnym dystrybutorem tej marki. Decyzja o wyborze firmy Triplex poprzedzona była wnikliwą analizą branży, w trakcie której braliśmy pod uwagę wiele parametrów; jakość, atrakcyjność, bezpieczeństwo, spektrum asortymentu.

Podjęliśmy wybór jednogłośnie i wiemy, że to była świetna decyzja. Produkty firmy Triplex są najwyższej jakości i robią ogromne wrażenie. W rezultacie w naszej ofercie  znajdują teraz Państwo najbardziej widowiskowe i efektowne wyrzutnie Triplexu. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć nasz asortyment o zupełnie nowe efekty. Wychodzimy tym samym na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy poszukują nowości i zmian.

Wybraliśmy dla Państwa, to co najpiękniejsze. Jesteśmy pewni, że nasza wzbogacona oferta zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów pirotechniki. W ofercie produktów Triplex oferujemy wyrzutnie różnych rozmiarów: od 19 do 368 strzałów, strzelające zarówno prosto jak i pod kątem w różnych kombinacjach. Fajerwerki Triplex dostępne są zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych, w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz cennika, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie hurtowni fajerwerków.

Produkty firmy Triplex można zakupić zarówno w naszym sklepie internetowym jak i w sklepie stacjonarnym ul. Jackowskiego 21, 60-509 Poznań.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów Triplex.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
pixelpixelpixelpixel