WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

Viva Fireworks - nowy importer fajerwerków

2018-03-14
Viva Fireworks - nowy importer fajerwerków

VIVA FIREWORKS - NASTĘPNY IMPORTER W NASZYM SKLEPIE

Ledwo co zdążyliśmy się pochwalić współpracą z marką Svea, a tu kolejna dobra wiadomość – pod naszym szyldem znalazł się kolejny importer – firma VIVA!

Viva to nowa firma w branży, charakteryzująca się ekskluzywną linią fajerwerków. Spod jej logo wychodzą tylko najwyższej jakości produkty adresowane do  koneserów i miłośników pirotechniki na wysokim poziomie.

Co odróżnia Vivę od innych?

Różnicę widać już przy pierwszym kontakcie z produktem. Wyrzutnie Vivy mają specjalne kartonowe opakowania, które łączy spójny i oryginalny design.

Najważniejszym atrybutem jest oczywiście  wysoka jakość pirotechniczna towaru. Widać to choćby na przykładzie 25 strzałowej wyrzutni Bombaj  kal. 30mm o bogatej , kolorowej i intensywnej gamie efektów.

Nie inaczej jest w przypadku baterii  o mniejszym kalibrze jak Hultaj 16s. czy Miami 25s. Na uwagę zasługuje też np. wulkan Momentum VA9410, charakteryzujący się różnorodnymi i  wielokolorowymi efektami.  

Firma Viva zogniskowała swoją uwagę na bateriach i wulkanach. Ta wąska specjalizacja pozwala na ciągłe  doskonalenie się i wytwarzanie produktów ze szczególną dbałością o zachowanie jakości i wysokich  standardów produkcji.  

Viva oznacza „Niech żyje” . A więc niech żyją fajerwerki! 

Pełna oferta fajerwerków firmy Viva dostępna jak zawsze w naszym sklepie internetowym www.arkafajerwerki.pl
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixelpixelpixelpixel