MONDAY PROMO - RABATY DO -70%

Wspaniałe Fajerwerki z okazji Dnia Niepodległości 4 lipca

2017-09-28
Wspaniałe Fajerwerki z okazji Dnia Niepodległości  4 lipca

USA - Fajerwerki z okazji Dnia Niepodległości

4 lipca w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Niepodległości, na pamiątkę rocznicy uchwalenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii, co miało miejsce w 1776 roku.

Nieodmienną tradycją związaną z tym świętem są parady i festyny, a po zmierzchu odbywają się sławne ze ze swojego splendoru pokazy sztucznych ogni.

W tym roku fajerwerki – ku uciesze większości- przeniesiono z powrotem nad East River. Setki tysięcy osób zebrało się wzdłuż rzeki, by podziwiać największe w USA podniebne widowisko.


usa fajerwerki
Show w 2015 swoim ogromem i splendorem przebił dotychczasowe festiwale. Tym razem fajerwerki wystrzelono z dwóch lokalizacji.

W ciągu 25 minutowego pokazu wzbiło się w niebo 40000 bomb odpalonych z wody, z z czterech specjalnie zaprojektowanych barek.

Widzowie spektaklu nie ukrywali podziwu.
- Spodziewaliśmy się, że to będzie wspaniałe. Ale to, co zobaczyliśmy, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - mówi agencji AP Joe Cunningham, który przyjechał z rodziną specjalnie na pokaz z Minneapolis.

Mimo, że pokaz fajerwerków zaplanowany był na godzinę 21: 20, ludzie zaczęli zbierać się wzdłuż rzeki już od godziny 10 rano!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
pixelpixelpixelpixel