WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

Wulkany/Fontanny od Gaoo Fajerwerki

2017-11-12
Wulkany/Fontanny od Gaoo Fajerwerki

Wulkany od Gaoo Fajerwerki

W ofercie naszego sklepu z fajerwerkami pojawiły się nowe fontanny od bydgoskiej firmy Gaoo. Zasadnicza różnicą między nowymi wyrobami pirotechnicznymi jest ich wielkość, zawartość mieszanki z efektem, czasu trwania oraz kolory efektu.

Najmniejszym zestawem fontann w ofercie Gaoo jest Zestaw wulkanów F7. W skład zestawu wchodzą 4 małe fontanny. Wulkany zawierają efekty: srebrnych iskier; złotych iskier; srebrnych iskier z dodatkiem cracklingu oraz srebrnych iskier z dodatkiem kolorowych perełek.

Zestaw F7 można kupić za ok. 9zł, biorąc pod uwagę ilość wulkanów i różne efekty jest to świetna okazja dla każdego. Czas działania +/- 10 sekund/wulkanik. Produkt posiada certyfikat CE w klasie F2.

Kolejnym zestawem są wulkany F10 które są wyższe o 3cm od wulkanów z symbolem F7 oraz mają większą zawartość mieszanki z efektem przez co czas efektu wydłużony został do ok. 25 sekund.

Wulkany zawierają efekty: srebrnych iskier; złotych iskier; srebrnych iskier z dodatkiem cracklingu oraz srebrnych iskier z dodatkiem kolorowych perełek.

Wulkany pochodzą z oferty producenta fajerwerków Gaoo. Produkt posiada europejski certyfikat w klasie F2.


Wulkany F15-SG - Srebrny/Złoty oraz Zestaw wulkanów F15-CM - Srebrny/Multicolor. W każdym zestawie znajdują się 2 wulkany, każdy z nich z innym efektem. Czas działania wynosi aż 60 sekund. Dzięki dużej zawartości mieszanki, efekt jest gęsty i wznosi się na kilka metrów. Produkt pochodzi z oferty bydgoskiej firmy Gaoo/Fireworks Europe Innovation oraz posiada certyfikat CE w klasie F2.

Duże wulkany o wysokości 20cm oraz 25cm to F20-SG - Srebrny/Złoty, F25-SG - Srebrny/Złoty, F25-CM - Crackling/Multicolor. Wysokośc wulkany oraz zawartość prochu bezpośrednio wpływa na siłę i gęstość efektu. Wulkany zawierają piękne efekty: srebrnych iskier; złotych iskier; srebrnych iskier z dodatkiem cracklingu oraz srebrnych iskier z dodatkiem kolorowych perełek. Czas trwania każdego z efektu wynosi 60 sekund.

Wulkany pochodzą z oferty producenta Gaoo. Produkt posiada europejski certyfikat w klasie F2.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixelpixelpixelpixel