OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Wyrzutnie Konfetti. Alternatywa dla tradycyjnych pokazów fajerwerków.

2023-01-31
Wyrzutnie Konfetti. Alternatywa dla tradycyjnych pokazów fajerwerków.

Wyrzutnie Konfetti i serpentyn

Konfetti kojarzy się zwykle z drobnymi krążkami papieru o różnej barwie i kształcie wystrzeliwanych z tuby. Najczęściej zobaczyć możemy je na takich imprezach jak wesela czy bale. Drobinki papieru mogą mieć różną wielkość, kolor i kształt. Często mają kształt płatków róż czy też serduszek.

Nowością na rynku są wyrzutnie konfetti. W odróżnieniu od tradycyjnych tub, wyrzutnie wystrzeliwują różnobarwne ścinki i serpentyny na dość dużą wysokość. Dzięki temu tworzą bardzo widowiskowy efekt. Używa się ich na wolnym powietrzu.

Nie są to produkty stricte pirotechniczne, a więc zupełnie bezpieczne. Nie generują też tak dużego hałasu jak tradycyjne fajerwerki. Ze względu na ich bezpieczeństwo i fakt, że są ciche można ich używać w miejscach gdzie warunki nie pozwalają na klasyczny pokaz sztucznych ogni.

Niemniej gwarantują piękny efekt wizualny i dodają splendoru każdej imprezie. Wyrzutnie konfetti odpala się za pomocą lontu. Osiągają dolot do 10 m.

Skoro nazywa się je wyrzutniami to posiadają one określoną liczbę strzałów. Zależnie od niej różna jest długość ich działania.

Konfetti słowackiej firmy PyroCollection

W naszej ofercie znajdziecie wyrzutnie konfetti od firmy PyroCollection, Slovakia s.r.o. 

PyroCollection to firma rodzinna została założona w 1996 roku na Słowacji. W ciągu następnych sześciu lat ugruntowała swoją pozycję na rynku jako dystrybutor i producent wysokiej jakości pirotechniki, a także wykonawca profesjonalnych pokazów sztucznych ogni. Poza fajerwerkami jak wyrzutnie, rakiety, rzymskie ognie, petardy, zimne ognie i inne typowe produkty pirotechniczne w swojej ofercie PyroCollection posiada także tzw. pirotechnikę specjalną.

Wśród tej kategorii znajduje się m.in świetlny środek pirotechniczny OPP30. Jest to urządzenie oświetleniowe przeznaczone do nocnego oświetlania terenu i celów, obserwacji aktywności i ruchu w terenie docelowym lub do ćwiczenia strzelania celowanego w nocy, np. z broni palnej. Do innych ciekawych produktów należy np. zapalniczka tarciowa . 

PyroCollection oferuje produkty wyłącznie renomowanych marek, zaś jako producent dba o kontrolę wyrobów na każdym etapie ich wytwarzania. Dzięki temu spełniają one normy bezpieczeństwa i gwarantują najwyższą jakość. 

Wśród wyrzutni konfetti do wyboru są baterie w kolorach: pomarańczowa, różowa, zielona, żółta, biała i niebieska:

  • Wyrzutnia konfetti CZERWONA / POMARAŃCZOWA TXK012P
  • Wyrzutnia konfetti RÓŻOWA TXK012R
  • Wyrzutnia konfetti ZIELONA TXK012Z
  • Wyrzutnia konfetti ŻÓŁTA TXK012Ż
  • Wyrzutnia konfetti BIAŁA TXS012
  • Wyrzutnia konfetti NIEBIESKA TXK012N

Każda posiada 12 strzałów, a czas trwania efektu to ok. 25 sekund. Na efekt składają się kolorowe konfetti i serpentyny.

Wyrzutnie konfetti to ciekawa i atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych pokazów fajerwerków. Wspaniale sprawdzą się na weselach, imprezach firmowych, okolicznościowych eventach. 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixelpixelpixelpixel