OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Zestaw z gotowym pokazem fajerwerków - Fireworks Show 128 C12820F

2017-10-24
Zestaw z gotowym pokazem fajerwerków - Fireworks Show 128 C12820FPoszerzyliśmy ofertę naszego sklepu internetowego z fajerwerkami o nowy zestaw wyrzutni - Fireworks Show 128 C12820F/C14.

W ostatnim czasie tego typu zestawy zyskały duża popularność ze względu na prostotę w obsłudze. Ich atutem jest również zdecydowanie niższy koszt niż wynajęcie firmy organizującej pokazy pirotechniczne. Oferowane przez nas wyroby osiadają europejskie certyfikaty CE w klasie F3 (zakup nie wymaga żadnych pozwoleń), gwarantując bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Zestaw pochodzi od czeskiego producenta fajerwerków - Klásek'a. Posiada 128 strzałów o kalibrze 20mm z bogatą paletą kolorowych efektów.

Czas wystrzeliwania ładunków wynosi 90 sekund!. Dynamiczny tryb pracy i różne efekty tworzą razem piękny pokaz fajerwerków na Twojej imprezie!.

Wszystkie oferowane przez nas zestawy posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

Ogromnym autem jest prostota w inicjacji - wystarczy odpalić jeden lont.


Pamiętajmy że przed odpaleniem zestawu fajerwerków należy przeczytać dokładnie instrukcję dołączoną do produktu i stosować się do zaleceń w niej zawartych. Pierwszą czynnością jaką powinniśmy wykonać jest sprawdzenie czy nad wyrzutnią oraz w jej bliskim otoczeniu nie znajdują się drzewa, przewody oraz inne potencjalne zagrożenia.

Następnie ustawiamy zestaw fajerwerków na stabilnym podłożu. Odpalamy lont, po czym niezwłocznie oddalamy się na bezpieczną odległość.

Mniej więcej po 5 sekundach wyrzutnia zacznie wystrzeliwać ładunki tworząc podniebne widowisko!.

Po zakończeniu wystrzeliwania ładunków nie zbliżamy się do wyrzutnie przez 15 minut.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixelpixelpixelpixel