OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI! | RABATY DO -70%

Zestawy z gotowym pokazem fajerwerków - Wielka przecena!

2020-05-23
Zestawy z gotowym pokazem fajerwerków - Wielka przecena!

Wielkie zestawy typu DSO - Wielka przecena!

Pokazy fajerwerków hipnotyzują, zapadają w pamięć i pozostawiają niezatarte, magiczne wspomnienia.

Ale fajerwerki na weselu czy innej ważnej imprezie niekoniecznie muszą oznaczać od razu profesjonalny pokaz sztucznych ogni, który pociąga za sobą jak wiadomo określone koszty.

Ekonomiczną i atrakcyjną alternatywą dla profesjonalnych pokazów fajerwerków są zestawy do samodzielnego odpalenia tzw. zestawy DSO
(do samodzielnego odpalenia)

Fajerwerki
to jak wiadomo wspaniała atrakcja na każdej imprezie. Dzięki nim rozświetlić można takie niezwykłe okoliczności jak:
 • wesele
 • urodziny
 • rocznice
 • jubileusze
 • eventy firmowe itp
Zestawy DSO to wyrzutnie złożone typu compound, gdzie samemu, za pomocą odpalenia jednego lontu możemy wystrzelić piękny podniebny show. Takie rozwiązanie jest dużo tańsze niż usługa pokazu.

Korzystanie z tej opcji nie wymaga wiedzy specjalistycznej ani zezwoleń, gdyż materiały DSO należą do kategorii bezpieczeństwa CE-F2 oraz CE-F3 i nie wymagają pozwoleń.

Wielka przecena. Kup teraz 15% taniej.
W tej chwili większość naszych wyrzutni typu compound objęta jest promocją -15%. To doskonały moment aby zakupić zestaw już teraz w oczekiwaniu na zbliżającą się okoliczność. Fajerwerki, które sprzedajemy mają 10-letni termin ważności, więc nie trzeba się przejmować, że stracą ważność. Można je z powodzeniem przechowywać w warunkach domowych.W naszej ofercie DSO (zestawy "Do Samodzielnego Odpalenia") polecamy:

 • One Night of Fire TXB011 - 260 strzałów MIX. Wyjątkowa i przepiękna bateria firmy Triplex o najbogatszej geometrii efektów, na którą składają się różne układy strzelania w tym wspaniały wachlarz komet. TXB011 od lat pobija nie tylko niebo ale i serca publiczności! Czas strzelania wynosi 1 minutę i 30 sekund. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE - F3.
 • Tytan SFC13 - 200 strzałów 0.8". Duża wyrzutnia z firmy Jorge. Charakteryzuje się dużą dynamiką i bogactwem efektów. Czas strzelania wynosi 2 minuty.
 • Perpetuum Mobile SFC12 - 200 strzałów 0.8" Ciekawa i dynamiczna wyrzutnia z firmy Jorge. Charakteryzuje się dużą dynamiką i bogactwem efektów. Czas strzelania SFC12 wynosi 2 minuty.
 • Extreme Fire C7228 . Nazwa mówi sama za siebie. Ekstremalny ogień tej wyrzutni sprawi że niebo zacznie płonąć tysiącami kolorów. 100 strzałów o kalibrze 1,2. Producent: Kometa. Czas ok. 60 sekund.
 • Fireworks show 520 C52020F/C - 520 strzałów 0.8" Ogromna wyrzutnia zaatakuje niebo przy pomocy aż 520 strzałów. Intensywna i kolorowa - zapewni niezapomniane wrażenia. Czas działania to aż 2 minuty i 45 sekund. Produkt pochodzi od znanego na całym świecie czeskiego importera - firmy Klasek.
 • Fire Are Born TXB012 - 190 strzałów MIX . Kolejne cacko z firmy Triplex. . Wyrzutnia Fire Are Born TXB012 - 190 strzałów to piękny zestaw DSO o unikatowym przekroju efektów. Strzela kątowo , prosto i wachlarzowo. Czas strzelania 1 minuta i 40 sekund. Kaliber do 30mm.
 • Action TXB366 150 strzałów 1.2" to także widowiskowa , dynamiczna wyrzutnia z firmy Triplex. Posiada bogate wielokolorowe efekty. Posiada 150 s. o kalibrze 30mm. Czas działania 1 minuta 45 sekund.
 • Unique Party TXB008 - 146 strzały MIX - wyjątkowa impreza – taka nazwa zobowiązuje. I TXB008 taka właśnie jest. Doskonały produkt z firmy Triplex. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających fanów fajerwerków. Zachwyci różnymi układami strzelania. Posiada kaliber od 20-30mm. Czas działania ok. 2 minuty.
 • TB308 - 100 strzałów 1.2". To potężna wyrzutnia z firmy Tropic. Na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wybrednych fanów fajerwerków. Czas działania: 120 sekund.
 • TB206 - 100 strzałów 1.2". Kolejna piękna wyrzutnia z firmy Tropic. Czas działania 100 sekund.
 • Gladiator JW7436-CB - 100 strzałów 1.2". Świetna, intensywna wyrzutnia o walecznej nazwie z firmy Jorge. Gladiator podbije niebo naprawdę bogatymi dynamicznymi efektami. Czas działania 40 sekund.
 • The Beściak JW414-CB - 100 strzałów 1.2". Nazwa cokolwiek nieskromna? Ale wyrzutnia rzeczywiście ma się czym pochwalić. Kolejny fantastyczny produkt z firmy Jorge. Jest niewątpliwym atutem jest ogromna intensywność i duża gama efektów. Czas: 40 sekund.
 • Celebryta TXB006 - 123 strzały MIX. Celebryta wśród wyrzutni? W przypadku TXB006 na pewno można zaryzykować takie twierdzenie! Charakteryzuje się bardzo dużą gamą efektów oraz dużą dynamiką strzelania. Czas działania to ok. 60 sekund.
 • Crossfire TXB009 – 144 strzały -zgodnie z nazwą - ogień krzyżowy. Bardzo szybka , intensywna i ciekawa wyrzutnia z firmy Triplex. Czy zdecydujesz się stanąć w krzyżowym ogniu piękna i zachwytu? Czas działania ok. 70 sekund.

Zestawy z gotowym pokazem fajerwerków

W naszej całorocznej ofercie znajdziecie wyrzutnie i zestawy DSO wszystkich czołowych polskich marek, a także importerów zagranicznych.

Wśród ostatnich najszersza oferta pochodzi od czeskiego producenta firmy Klasek, gdzie znajdziemy takie serie jak Fireworks Show, Singature range, Best Prie; Best Price-Frozen.

Z polskich importerów wymienić trzeba Triplex z serią Show box, jednej z pierwszych firm, która wprowadziła w Polsce na rynek wyrzutnie typu compound, a od niedawna zaś może pochwalić się ich kolorowymi okleinami.

Nie można pominąć firmy Piromax z serią Creative Show, która obejmuje bardzo ciekawe i innowacyjne pozycje pirotechniczne.

Na uwagę zasługuje oferta firmy Kometa/ MagicTime , która wprowadziła serie Display Box.

Nie może też naturalnie zabraknąć kultowej firmy Jorge , mogącej pochwalić się oryginalną linią zestawów z gotowym pokazem fajerwerków o nazwie Pyro MIX.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixel