🚀 OSTATNI TYDZIEŃ! - WYPRZEDAŻ POSEZONOWA DO -70%

Zimne ognie – nowe produkty w naszej ofercie

2019-05-12
Zimne ognie – nowe produkty w naszej ofercie

Zimne ognie – nowe produkty w naszej ofercie

Popularność zimnych ogni przeszła w tym roku najśmielsze oczekiwania. Z uwagi na swoją atrakcyjność i względnie niewielkie koszty stały się one przede wszystkim nieodzownym elementem imprez weselnych.

Zimne ognie doskonale nadają klimatu i atmosfery będąc jednocześnie wdzięcznym materiałem do fotografii. Wykorzystuje się je w takich momentach jak wjazd tortu ślubnego, pierwszy taniec pary młodej czy tworząc magiczny szpaler wzdłuż którego spacerują nowożeńcy.

Odpowiadając na oczekiwania klientów producenci prześcigają się we wprowadzaniu nowych kształtów i efektów zimnych ogni.

Zainspirowani unikalnym wzorem zimnych ogni w kształcie serc wyprodukowanych przez firmę Tomaszek, które doskonale podkreślają romantycznych charakter imprez weselnych również inne firmy postawiły na oryginalność i wyjątkowy design.

Rodzaje zimnych ogni:

Podążając za nowym trendem wiele oryginalnych nowości wprowadza firma Klasek z Czech. Wśród nich znajdą się:
  • Zimne ognie VP28N o długości 28 cm z efektem neonu w kolorach : czerwony, żółty, zielony, niebieski. Średnica elementu iskrzącego 3mm.
  • Zimne ognie VP40N o długości 40cm z efektem neonu w kolorach : czerwony, żółty, zielony, niebieski. Średnica elementu iskrzącego 3,7mm
  • Zimne ognie VP40P o długości 40cm z efektem złotego crackingu. Średnica elementu iskrzącego 3,7mm
  • Zimne ognie VP40D o długości 40cm z efektem złotych iskier płonących w dwóch kierunkach z pierwszym efektem TURBO i drugim klasycznym.
  • Zimne ognie VP12TS z efektem w kształcie serca.
  • Zimne ognie VP12TH z efektem w kształcie gwiazdy.
  • Zimne ognie VP12MIX z efektami złotych iskier + mix efektów z cyframi 0-9 oraz sercem i gwiazdą.
Wszystkie nowości z kategorii zimnych ogni są już do kupienia w naszym sklepie online z fajerwerkami oraz sklepie stacjonarnym w Poznaniu!.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019

Polecane

pixelpixelpixelpixel