WEEKENDOWA PROMOCJA - RABATY DO -70%

Fajerwerki Surex

2020-03-18
Fajerwerki Surex

Fajerwerki Surex

Surex. Firma rodzinna z wieloletnią tradycją w branży pirotechnicznej , pochodząca z Bielsko-Białej.

Od początku lat 90. działa jako importer fajerwerków, w tym pirotechniki profesjonalnej. Poza importem i dystrybucjom wyrobów pirotechnicznych, od 1995 r. Surex poszerzył swoją działalność o usługi pokazów fajerwerków.

Na tym polu jest dziś niekwestionowanym liderem w kraju. O profesjonalizmie i artyzmie tego teamu pirotechników świadczy uczestnictwo w największych festiwalach pirotechnicznych na świecie, między innymi w Montrealu, Berlinie, Hanowerze, Cannes, Monte Carlo, Blanes , Shanghaiu, Changshy, Macau i Chinach, gdzie niejednokrotnie zdobywali najwyższe laury.

Surex jest też współtwórcą jednego z kluczowych wydarzeń pirotechnicznych – festiwalu Pyromagic od 2008 r. organizowanego corocznie w Szczecinie.

W ofercie sprzedażowej tej firmy znajdują się fajerwerki z importu z Chin jak również z takich krajów jak Włochy, Niemcy i Hiszpania. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE oraz ADR - oznaczenie zezwalające na transport materiałów niebezpiecznych.

Wśród asortymentu znajdziemy bardzo popularnej petardy hukowe jak JUMBO SFA200, które ze względu na świetną cenę i jakość co roku ujmowane są w naszym zestawieniu TOP 30 produktów. W ofercie Surex'a znajdziemy również popularne petardy Picollo (K0201 oraz K0204) pod nazwą Pirates of Caribbean.

Surex posiada w ofercie pirotechniki amatorskiej bogaty wybór wyrzutni/baterii. Tego rodzaju produkty zawierają od kilkunastu strzałów to nawet kilkuset (duże wyrzutnie DSO tzw. compund cake tzw. zestawy do samodzielnego odpalenia).

Najpopularniejszymi produktami Surexa które znajdują się w dystrybucji wielu europejskich firm są flary meczowe/race; zimne ognie oraz świeczki tortowe.


Fontanny tortowe SUREX

 • Fontanny tortowe 12cm SFX0904
 • Fontanna tortowa 18cm SFX0906
 • Fontanny tortowe 26cm SFX0907
Fontanny tortowe/Race na tort SUREX występują w 3 długościach: 12cm; 18cm oraz 26cm. Długość racy przekłada się bezpośrednio na czas efektu.

Oferowane race tortowe posiadają certyfikat CE (europejski certyfikat bezpieczeństwa) oraz Atest PZH (Państwowy Zakład Higieny). Sprzedaż rac tortowych prowadzimy w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Produkt bardzo często kupowany hurtowo przez kluby, restauracje, kwiaciarnie.

Zimne ognie SUREX

W całorocznej ofercie posiadamy zimne ognie Surex w rozmiarach:
 • ZIMNE OGNIE 16CM CS1201A
 • ZIMNE OGNIE 25CM CS1201B
 • ZIMNE OGNIE 40CM CS1201C
 • ZIMNE OGNIE 70CM CS1970S
 • ZIMNE OGNIE 70CM BIAŁE CS1970S-W (WHITE)
 • ZIMNE OGNIE 70CM CZARNE CS1970S-B (BLACK)
 • ZIMNE OGNIE 90CM CS1990S
Zimne ognie są bez wątpienia hitem ostatnich lat jako dodatkowa atrakcja na weselach. Najpopularniejszą długością wybierana przez naszych klientów na tego rodzaju okoliczności są rozmiary 70cm oraz 90cm. Pamiętajmy że długość zimnego ognie przekłada się bezpośrednio na czas efektu.

W 2019 roku marka Surex zdecydowała się na wprowadzenie zimnych ogni 70cm ze specjalna weselną okleiną (złoto-czarna oraz biało-złota).

Flary meczowe SUREX

Ostatnim bestsellerem są flary meczowe marki SUREX Fajerwerki. Flary dostępne są w 4 kolorach: czerwony, niebieski, biały oraz zielony.

Produkty wyróżniają się intensywną barwą światła oraz sporą ilością wydzielanego dymu. Przyrównując stosunek ceny do jakości to właśnie race meczowe marki Surex wychodzą najkorzystniej.

Tego rodzaju produkty wykorzystywane są najczęściej podczas organizacji opraw meczowych.
 • FLARA MECZOWA ZIELONA ZX8017
 • FLARA MECZOWA NIEBIESKA ZX8018
 • FLARA MECZOWA BIAŁA ZX8019
 • FLARA MECZOWA CZERWONA ZX8020
Wymienione wyżej produkty to tylko niektóre z dostępnych w ofercie marki Surex. Pozostałe produkty dostępne są do zakupu w naszym sklepie internetowym z fajerwerkami.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixel