OSTATNIE DNI WYPRZEDAŻY! | RABATY DO -70%

Blog

Nowe wyrzutnie marki Iskra od Funke
Funke, w tym linia Iskra, przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości fajerwerków. I cały czas nie zawodzi.  Co więcej, czasem przechodzi nawet nasze oczekiwania. Tę wysoką jakość znajdziemy w nowej dostawie wyrzutni od Funke
 
Czytaj więcej
Kim jest Arkadiusz Fajerwerkiewicz?
Arkadiusz Fajerwerkiewicz to alter ego założyciela i prezesa firmy Arka Fajerwerki. Arkadiusz Fajerwerkiewicz podchodzi ze szlachetnego rodu Fajerkiewiczów, którego kolebką są Czapury k. Poznania, wielkopolskiej stolicy fajerwerków. To właśnie tam stworzył pierwszy w Polsce Instytut Pirotechniki, w którym prowadzi swoją działalność i opracowuje swoje innowacyjne projekty.
Czytaj więcej
Kolejny rok bez sylwestra miejskiego w Poznaniu?
Niestety. To już pewne! Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, nie będzie w Poznaniu sylwestra miejskiego. Miasto tłumaczy to trudną sytuacją finansową spowodowaną  inflacją  oraz utrzymującymi się wysokimi kosztami funkcjonowania. 
 
Czytaj więcej
Nowe Zimne Ognie w Fantazyjnych Kształtach
W naszej ofercie pojawiły się całkowicie innowacyjne, oryginalne zimne ognie wyprodukowane jako startup przez słowacką firmę PyroCollection, Slovenia s.r.o. Zimne ognie z tej serii to nowość na rynku. Charakteryzuje je przede wszystkim bogactwo niespotykanych wśród tych produktów wcześniej kształtów.
Czytaj więcej
Dostawa fajerwerków Funke, iskra, Zena, Albert
Pod koniec lipca na stan wróciło sporo popularnych produktów takich marek jak: Funke, Iskra Line czy belgijskiej Zeny. Wśród nowości pojawiły się petardy MINI BLITZRUMS IP1. W naszym asortymencie ponownie pojawiły się emitery dźwięku wyprodukowane przez hiszpańska fabrykę Pirotecnia El Gato S.L. dla belgijskiej marki fajerwerków Zena Vuurwerk.
Czytaj więcej
Dostawa fajerwerków SRpyro oraz Triplex
Przyjęliśmy na magazyn kolejną dostawę fajerwerków - tym razem marki Triplex oraz Srpyro. Wsród nowości pojawiły się m.in 2 gramowe petardy hukowe Big Bang RED 2G EK20 oraz dwa modele wyrzutni Whistling Crackling (TXB263 i TXB265) z efektem gwizdzących komet.
Czytaj więcej
Dostawa fajerwerków Gaoo
Pod koniec października przyjęlismy kolejną dostawę, tym razem od Gaoo Fajerwerki. Pojwiło się sporo nowości jak małe wyrzutnie Skull S12-1, Grad S15-1 oraz długo wyczekiwany zestaw hukowych single shotów HAMMER 50mm SHOT50-03. Do sprzedaży powróciły również popularne petardy z serii Hammer, Achtung oraz Krachmen.
Czytaj więcej
Dostawa fajerwerków marki JORGE
Dostawa ponad 70 produktów marki JORGE. Na stan wróciły wiele popularnych produktów jak karabinki petard EXPLOSIVE, małe wyrzutnie 20mm - Kasjopeja JW06 oraz Katmandu JW26. Wsród nowości znalazło się kilka zestawów rakiet oraz petardy FP3 w nowej czarno-czerwonej okleinie.
Czytaj więcej
Nowa dostawa fajerwerków od Piromaxa
We październiku zaktualizowaliśmy stany magazynowe fajerwerków od Piromax'a. Ponad 40 produktów w tym bardzo popularne wyrzutnie w kalibrze 50mm / 2", popularna hukowa wyrzutnia Titanium Salute PXB2113 oraz nowy zestaw rakiet szelkowych - No Limits PXR219.
Czytaj więcej
Fajerwerki w Marketingu
Fajerwerki to także świetny sposób na rozświetlenie eventu firmowego. np. rocznicy firmy. Z pewnością taki pokaz sztucznych ogni będzie atrakcją dla pracowników i gości imprezy. Pomoże też umocnić wizerunek firmy.
Czytaj więcej
Fajerwerki versus Drony
Gdy niebo ciemnieje, w powietrzu wisi przyjemna ekscytacja. Czekamy aż pierwsze rozbłyski fajerwerków rozświetlą firmament i rzucą swój hipnotyzujący urok.To uczucie towarzyszy nam zawsze przed pokazem sztucznych ogni. W ostatnim czasie wśród podniebnych atrakcji pojawiły się również pokazy dronów.
Czytaj więcej
FESTIWAL OGNIA I WODY NYSA 2023
26 sierpnia na na terenie Ośrodka Rekreacji Akwa Marina w Nysie odbyła się XII edycja kultowej imprezy pirotechnicznej - Festiwal Ognia i Wody Nysa 2023. Podobnie jak w zeszłym roku festiwal przywitał publiczność w nowej odsłonie, odchodząc od modelu konkursowego na rzecz jednego wspaniałego widowiska pirotechnicznego.
Czytaj więcej
Festiwal fajerwerków w Knokke-Heist 2023
Festiwal fajerwerków w Knokke-Heist to coroczna międzynarodowa impreza pirotechniczna organizowana w nadbrzeżnej miejscowości Knokke-Heist w Belgii. Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce w 1970 r. Od tamtej pory festiwal jest jednym z największych tego typu imprez w Belgii i każdego roku ściąga tysiące miłośników pirotechniki.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel